AUDI A4

Sedan 1, 8 T 120 kW S-Line ** Suomi-auto / Sporttipenkit / Xenon-ajovalot / Vakionopeudensäädin **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroKHG-538
Vuosimalli2007
Kilometrilukema112000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiEspoo
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu10.10.2018
Moottoritilavuus 1780
Väri Musta
Teho 120 kW / 163 hv
Päästöt 197 CO2
Kulutus 8,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 309,88 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

10 890 €

TAI

172,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 10 989 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Jere Rantanen

Myynti

050 477 7728

jere.rantanen@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi