BMW 3-SARJA

320 TwinPower Turbo A F31 Touring Business Sport ** HUIPPUVARUSTEET / Prof.navi / Comfort access / HUD **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroVYZ-780
Vuosimalli2012
Kilometrilukema210000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiJyväskylä
VaihteistoAutomaatti
VetotapaTakaveto
Katsastettu15.11.2018
Moottoritilavuus 1995
Väri Harmaa
Teho 135 kW / 184 hv
Päästöt 124 CO2
Kulutus 4,7 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 610,65 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

16 900 €

TAI

264,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 16 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2612

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Markus Limma

Myynti

050 505 8841

markus.limma@saka.fi

Jeppe Limma

Myynti

050 448 7969

jeppe.limma@saka.fi

Juho Vanhatalo

Myynti

050 412 8880

juho.vanhatalo@saka.fi

Aleksi Tulonen

Myynti

050 449 9496

aleksi.tulonen@saka.fi

Eerik Pajala

Myynti

050 441 0595

eerik.pajala@saka.fi

Jukka Salmela

Myyntipäällikkö

050 351 6027

jukka.salmela@saka.fi