BMW 320

F34 Gran Turismo 320d TwinPower Turbo A xDrive M-SPORT ** HUIPPUVARUSTEET! / Prof.navi / Kaistavahti / HUD / Bluetooth **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroLNE-876
Vuosimalli2013
Kilometrilukema148000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiTampere
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu17.10.2018
Moottoritilavuus 1995
Väri Harmaa
Teho 135 kW / 184 hv
Päästöt 135 CO2
Kulutus 5,1 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 665,03 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

26 900 €

TAI

391,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 26 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2605

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Aadolf Alakärppä

Myynti

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Eetu Korhonen

Myynti

050 591 7764

eetu.korhonen@saka.fi

Valtteri Kainulainen

Myynti

040 767 5073

valtteri.kainulainen@saka.fi

Juho Hyytinen

Myynti

050 351 7001

juho.hyytinen@saka.fi

Santeri Kontuniemi

Myynti

040 767 5072

santeri.kontuniemi@saka.fi

Juhana Aulakoski

Myynti

050 477 7199

juhana.aulakoski@saka.fi

Niko Lehtola

Myyntipäällikkö

040 767 5075

niko.lehtola@saka.fi