BMW 525

A F10 Sedan ** Suomiauto / Nahkaverhoilu / Navigointi / Bluetooth **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroJIP-288
Vuosimalli2011
Kilometrilukema120000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiTampere
VaihteistoAutomaatti
VetotapaTakaveto
Katsastettu08.05.2018
Moottoritilavuus 2993
Väri Harmaa
Teho 150 kW / 204 hv
Päästöt 160 CO2
Kulutus 6,1 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 722,70 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

21 900 €

TAI

396,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 21 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2605

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Aadolf Alakärppä

Myynti

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Eetu Korhonen

Myynti

050 591 7764

eetu.korhonen@saka.fi

Valtteri Kainulainen

Myynti

040 767 5073

valtteri.kainulainen@saka.fi

Juho Hyytinen

Myynti

050 351 7001

juho.hyytinen@saka.fi

Santeri Kontuniemi

Myynti

040 767 5072

santeri.kontuniemi@saka.fi

Juhana Aulakoski

Myynti

050 477 7199

juhana.aulakoski@saka.fi

Niko Lehtola

Myyntipäällikkö

040 767 5075

niko.lehtola@saka.fi