BMW 5-SARJA

525 A F10 Sedan # Suomiauto, Nahkaverhoilu, Navigointi, Bluetooth, ym. #

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroJIP-288
Vuosimalli2011
Kilometrilukema119000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiTampere
VaihteistoAutomaatti
VetotapaTakaveto
Katsastettu08.05.2018
Moottoritilavuus 2993
Väri Harmaa
Teho 150 kW / 204 hv
Päästöt 160 CO2
Kulutus 6,1 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 722,70 €
Näytä tarkemmat tiedot

24 890 €

TAI

386,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 24 989 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2605

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Juhana Aulakoski

Myynti

050 477 7199

juhana.aulakoski@saka.fi

Valtteri Kainulainen

Myynti

040 767 5073

valtteri.kainulainen@saka.fi

Juho Hyytinen

Myynti

050 351 7001

juho.hyytinen@saka.fi

Eetu Korhonen

Myynti

050 591 7764

eetu.korhonen@saka.fi

Santeri Kontuniemi

Myynti

040 767 5072

santeri.kontuniemi@saka.fi

Aadolf Alakärppä

Myynti

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Niko Lehtola

Myyntipäällikkö

040 767 5075

niko.lehtola@saka.fi