BMW 520

d Touring #Xenon / Huollettu / Juuri tullut!#

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroEMK-490
Vuosimalli2008
Kilometrilukema270000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiOulu
VaihteistoManuaali
VetotapaTakaveto
Katsastettu24.08.2018
Moottoritilavuus 1995
Väri Musta
Teho 120 kW / 163 hv
Päästöt 140 CO2
Kulutus 5,3 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 651,89 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

7 900 €

TAI

147,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 7 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Jere Karjula

Myynti

050 599 1012

jere.karjula@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Marko Sikala

Myynti (Lempäälässä)

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi

Antti-Jussi Poukkula

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 349 5054

antti-jussi.poukkula@saka.fi

Jani Seppälä

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 463 8015

jani.seppala@saka.fi