HYUNDAI IX55

VERACRUZ 300 ** Sähköratti / JBL / Nahkasisusta / Muistipenkki / Kattoluukku / Vetokoukku **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroCGY-507
Vuosimalli2007
Kilometrilukema296000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiEspoo
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu13.03.2019
Moottoritilavuus 2959
Väri Musta
Teho 179 kW / 243 hv
Päästöt CO2
Henkilömäärä 7
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

8 900 €

TAI

142,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 8 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Jose Etula

Myynti

050 471 5331

jose.etula@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi