MERCEDES-BENZ C

300 CDI BE T 4Matic A #Comand navi, Nahkasisusta, BT handsfree/media #

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroBUV-741
Vuosimalli2012
Kilometrilukema203000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiOulu
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu25.06.2018
Moottoritilavuus 2987
Väri Musta
Teho 170 kW / 231 hv
Päästöt 191 CO2
Kulutus 7,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 759,57 €
Näytä tarkemmat tiedot

19 900 €

TAI

291,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 19 999 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Lauri Hautakoski

Myynti

050 571 2940

lauri.hautakoski@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Anton Lehtola

Myynti

050 572 3425

anton.lehtola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Marko Sikala

Myynti

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi