MERCEDES-BENZ C

300 CDI BE T 4Matic A #Comand navi, Nahkasisusta, BT handsfree/media #

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroBUV-741
Vuosimalli2012
Kilometrilukema203000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiOulu
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu25.06.2018
Moottoritilavuus 2987
Väri Musta
Teho 170 kW / 231 hv
Päästöt 191 CO2
Kulutus 7,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 759,57 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

18 900 €

TAI

295,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 18 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Marko Sikala

Myynti

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi