MERCEDES-BENZ E

220 CDI BE A #WEBASTO #MUISTI PENKIT#

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroSLO-992
Vuosimalli2014
Kilometrilukema151000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiKonala
VaihteistoAutomaatti
VetotapaTakaveto
Katsastettu04.04.2018
Moottoritilavuus 2143
Väri Harmaa
Teho 125 kW / 170 hv
Päästöt 141 CO2
Kulutus 5,4 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 713,58 €
Näytä tarkemmat tiedot

24 500 €

TAI

371,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 24 599 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2607

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Juhana Jurvelin

Myynti

050 307 6705

juhana.jurvelin@saka.fi

Aleksi Kivioja

Myynti

050 338 9026

aleksi.kivioja@saka.fi

Juhana Karttunen

Myynti

050 313 5760

juhana.karttunen@saka.fi

Renne Tornberg

Myynti

050 336 9310

renne.tornberg@saka.fi

Jesse Viuhko

Myynti

050 430 8238

jesse.viuhko@saka.fi

Tuomas Yrjänä

Myynti

050 327 0650

tuomas.yrjana@saka.fi

Jere Karjula

Myynti

050 599 1012

jere.karjula@saka.fi

Eero Airas

Myynti

040 767 5001

eero.airas@saka.fi

Mikael Savolainen

Myynti

050 590 3740

mikael.savolainen@saka.fi

Panu Koivumäki

Myyntipäällikkö

040 767 5060

panu.koivumaki@saka.fi