MERCEDES-BENZ E

220 d T A Premium Business ** Suomi-auto / Webasto / Navi **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroFMJ-371
Vuosimalli2016
Kilometrilukema60200 km
PolttoaineDiesel
SijaintiLempäälä
VaihteistoAutomaatti
VetotapaTakaveto
Katsastettu-
Moottoritilavuus 1950
Väri Ruskea (beige)
Teho 143 kW / 194 hv
Päästöt 109 CO2
Kulutus 4,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 673,79 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

39 800 €

TAI

600,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 39 899 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2614

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Ville Jääskeläinen

Myynti

050 470 5978

ville.jaaskelainen@saka.fi

Miikka Tähtinen

Myynti

050 569 3540

miikka.tahtinen@saka.fi

Mikko Niemi

Myynti

050 470 0941

mikko.niemi@saka.fi

Joona Karevaara

Myynti

050 470 1498

joona.karevaara@saka.fi

Veli-Matti Wahlback

Myynti

050 470 0961

veli-matti.wahlback@saka.fi

Arttu Haapanen

Myynti

050 470 1898

arttu.haapanen@saka.fi

Paulos Puro

Myynti

050 470 1874

paulos.puro@saka.fi

Joel Manninen

Myyntipäällikkö

040 767 5077

joel.manninen@saka.fi