NISSAN JUKE

1, 6L Pure Drive Acenta 2WD 5MT Elegance Alloys ** Suomi-auto / Huoltokirja / Vakkari / Handsfree / Lohkolämmitin sisäpistokkeella **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroELV-283
Vuosimalli2011
Kilometrilukema112000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiEspoo
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu16.03.2019
Moottoritilavuus 1598
Väri Ruskea (beige)
Teho 86 kW / 117 hv
Päästöt 138 CO2
Kulutus 6,0 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 207,32 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

10 790 €

TAI

198,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 10 889 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Jose Etula

Myynti

050 471 5331

jose.etula@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi