NISSAN QASHQAI+2

2, 0 Acenta 6MT 4x2 #Panoraamakatto, Vetokoukku, Vakionopeudensäädin #

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroZKZ-836
Vuosimalli2008
Kilometrilukema220000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiOulu
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu12.11.2018
Moottoritilavuus 1997
Väri Musta
Teho 104 kW / 141 hv
Päästöt 197 CO2
Kulutus 8,4 l/100 km
Henkilömäärä 7
Vuotuinen ajoneuvovero 309,88 €
Näytä tarkemmat tiedot

9 480 €

TAI

175,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 9 579 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Lauri Hautakoski

Myynti

050 571 2940

lauri.hautakoski@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Anton Lehtola

Myynti

050 572 3425

anton.lehtola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Marko Sikala

Myynti

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi