PEUGEOT 5008

Allure HDI 163 Automaatti #Huippuvarusteet #Navi #Webasto #7-Paikkainen

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroCJE-496
Vuosimalli2014
PolttoaineDiesel
SijaintiJyväskylä
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu14.12.2017
Moottoritilavuus 1997
Väri Valkoinen
Teho 120 kW / 163 hv
Päästöt 149 CO2
Kulutus 5,7 l/100 km
Henkilömäärä 7
Vuotuinen ajoneuvovero 705,18 €
Näytä tarkemmat tiedot

13 900 €

TAI

213,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 13 999 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2612

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Markus Limma

Myynti

050 505 8841

markus.limma@saka.fi

Jeppe Limma

Myynti

050 448 7969

jeppe.limma@saka.fi

Juho Vanhatalo

Myynti

050 412 8880

juho.vanhatalo@saka.fi

Aleksi Tulonen

Myynti

050 449 9496

aleksi.tulonen@saka.fi

Tomi Lehtola

Myynti

050 576 4076

tomi.lehtola@saka.fi

Eerik Pajala

Myynti

050 441 0595

eerik.pajala@saka.fi

Jukka Salmela

Myyntipäällikkö

050 351 6027

jukka.salmela@saka.fi