SEAT TOLEDO

1, 2 TSI 85 Reference Trendy # 1.om Suomi-auto, Koukku #

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroFLJ-507
Vuosimalli2014
Kilometrilukema89000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiOulu
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu28.08.2017
Moottoritilavuus 1197
Väri Punainen
Teho 63 kW / 86 hv
Päästöt 119 CO2
Kulutus 5,1 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 183,23 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

8 900 €

TAI

128,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 8 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Marko Sikala

Myynti

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi