SKODA OCTAVIA

Combi 1, 6 TDI Style DSG Autom. #TULOSSA

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroUZB-277
Vuosimalli2016
Kilometrilukema128000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiJyväskylä
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu02.11.2018
Moottoritilavuus 1598
Väri Valkoinen
Teho 81 kW / 110 hv
Päästöt 99 CO2
Kulutus 3,8 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 543,49 €
Näytä tarkemmat tiedot

17 500 €

TAI

267,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 17 599 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2612

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Markus Limma

Myynti

050 505 8841

markus.limma@saka.fi

Jeppe Limma

Myynti

050 448 7969

jeppe.limma@saka.fi

Juho Vanhatalo

Myynti

050 412 8880

juho.vanhatalo@saka.fi

Aleksi Tulonen

Myynti

050 449 9496

aleksi.tulonen@saka.fi

Tomi Lehtola

Myynti

050 576 4076

tomi.lehtola@saka.fi

Eerik Pajala

Myynti

050 441 0595

eerik.pajala@saka.fi

Jukka Salmela

Myyntipäällikkö

050 351 6027

jukka.salmela@saka.fi