SKODA OCTAVIA

Combi 1, 2 TSI Ambition ** Canton-äänentoisto / Isompi näyttö / Suomi-auto / Parkkitutka / Lohkolämmitin **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroUYU-906
Vuosimalli2014
Kilometrilukema98000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiEspoo
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu02.10.2018
Moottoritilavuus 1197
Väri Ruskea (beige)
Teho 77 kW / 105 hv
Päästöt 117 CO2
Kulutus 5,1 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 180,67 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

14 890 €

TAI

211,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 14 989 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Jere Rantanen

Myynti

050 477 7728

jere.rantanen@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi