SKODA SUPERB

Combi 2, 0 TDI CR 170 Ambition DSG Autom. ** Suomi-auto / Huoltokirja / Xenon-ajovalot / Vakkari / Peruutustutka **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroXVC-357
Vuosimalli2010
Kilometrilukema205000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiEspoo
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu17.05.2018
Moottoritilavuus 1968
Väri Harmaa
Teho 125 kW / 170 hv
Päästöt 162 CO2
Kulutus 6,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 686,20 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

10 690 €

TAI

197,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 10 789 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Jose Etula

Myynti

050 471 5331

jose.etula@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi