TESLA MODEL S

Model S 85

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroUZX-738
Vuosimalli2014
Kilometrilukema79000 km
PolttoaineSähkö
SijaintiEspoo
VaihteistoAutomaatti
VetotapaTakaveto
Katsastettu18.08.2017
Moottoritilavuus 0
Väri Punainen
Teho 69 kW / 94 hv
Päästöt CO2
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot

62 900 €

TAI

944,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 62 999 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Jose Etula

Myynti

050 471 5331

jose.etula@saka.fi

Aleksi Kukkola

Myynti

050 569 3540

aleksi.kukkola@saka.fi

Kasperi Kantola

Myynti

050 471 5190

kasperi.kantola@saka.fi

Eetu Grahn

Myynti

050 578 0399

eetu.grahn@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Elias Laurila

Myyntikouluttaja/myyntipäällikön sijainen

040 767 5012

elias.laurila@saka.fi