TOYOTA AURIS

Touring Sports 1, 8 Hybrid Active Edition ** 1-Omisteinen Suomi-auto / Merkkihuollettu / Tehdastakuu / NAVI / Kaistavahti / LED-ajovalot / Kamera **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroRTL-531
Vuosimalli2017
Kilometrilukema47000 km
PolttoaineHybridi
SijaintiEspoo
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu-
Moottoritilavuus 1798
Väri Harmaa
Teho 73 kW / 99 hv
Päästöt 83 CO2
Kulutus 3,6 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 147,82 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

21 800 €

TAI

331,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 21 899 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Jose Etula

Myynti

050 471 5331

jose.etula@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi