TOYOTA COROLLA

1, 33 Dual VVT-i Linea Terra 4ov ** 1-Omistaja / Suomiauto / Juuri katsastettu **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroUKG-375
Vuosimalli2011
Kilometrilukema142000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiJyväskylä
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu03.12.2018
Moottoritilavuus 1329
Väri Harmaa
Teho 74 kW / 101 hv
Päästöt 133 CO2
Kulutus 5,7 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 200,75 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

9 700 €

TAI

179,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 9 799 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2612

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Markus Limma

Myynti

050 505 8841

markus.limma@saka.fi

Jeppe Limma

Myynti

050 448 7969

jeppe.limma@saka.fi

Juho Vanhatalo

Myynti

050 412 8880

juho.vanhatalo@saka.fi

Aleksi Tulonen

Myynti

050 449 9496

aleksi.tulonen@saka.fi

Eerik Pajala

Myynti

050 441 0595

eerik.pajala@saka.fi

Jukka Salmela

Myyntipäällikkö

050 351 6027

jukka.salmela@saka.fi