TOYOTA COROLLA

1, 6 Valvematic Linea Sol #FACELIFT ** Suomiauto / Merkkihuollettu / Aut-ilmastointi / Siistikuntoinen **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroEVI-636
Vuosimalli2011
Kilometrilukema121000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiTampere
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu04.07.2018
Moottoritilavuus 1598
Väri Harmaa
Teho 97 kW / 132 hv
Päästöt 150 CO2
Kulutus 6,5 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 225,20 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

11 800 €

TAI

216,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 11 899 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2605

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Aadolf Alakärppä

Myynti

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Eetu Korhonen

Myynti

050 591 7764

eetu.korhonen@saka.fi

Valtteri Kainulainen

Myynti

040 767 5073

valtteri.kainulainen@saka.fi

Juho Hyytinen

Myynti

050 351 7001

juho.hyytinen@saka.fi

Santeri Kontuniemi

Myynti

040 767 5072

santeri.kontuniemi@saka.fi

Juhana Aulakoski

Myynti

050 477 7199

juhana.aulakoski@saka.fi

Niko Lehtola

Myyntipäällikkö

040 767 5075

niko.lehtola@saka.fi