VOLKSWAGEN GOLF

Trendline 1, 2 TSI 63 kW (85 hv) BlueMotion Technology 4-ovinen

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroCJZ-245
Vuosimalli2015
Kilometrilukema67000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiEspoo
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu25.05.2018
Moottoritilavuus 1197
Väri Valkoinen
Teho 63 kW / 86 hv
Päästöt 113 CO2
Kulutus 4,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 176,29 €
Näytä tarkemmat tiedot

13 900 €

TAI

213,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 13 999 €

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Jose Etula

Myynti

050 471 5331

jose.etula@saka.fi

Aleksi Kukkola

Myynti

050 569 3540

aleksi.kukkola@saka.fi

Kasperi Kantola

Myynti

050 471 5190

kasperi.kantola@saka.fi

Eetu Grahn

Myynti

050 578 0399

eetu.grahn@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Elias Laurila

Myyntikouluttaja/myyntipäällikön sijainen

040 767 5012

elias.laurila@saka.fi