VOLKSWAGEN JETTA

Comfort 2, 0 TDI 81 kW (110 hv) BlueMotion Technology Facelift ** 1-Om. merkkihuollettu Suomi-auto / Pa. käyt. lisälämmitin / Tutkat / Vetokoukku / Vakkari **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroJJT-551
Vuosimalli2015
Kilometrilukema161000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiEspoo
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu12.03.2018
Moottoritilavuus 1968
Väri Hopea
Teho 81 kW / 110 hv
Päästöt 105 CO2
Kulutus 4,0 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 569,40 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

12 690 €

TAI

195,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 12 789 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Juho Silver

Myynti

050 436 7670

juho.silver@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Jere Rantanen

Myynti

050 477 7728

jere.rantanen@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi