VOLVO S60

2, 4 170hv Chromium ** Metalliväri / Lohko / Suomi-auto **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroFHC-712
Vuosimalli2005
Kilometrilukema227000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiLempäälä
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu25.06.2018
Moottoritilavuus 2430
Väri Musta
Teho 125 kW / 170 hv
Päästöt 212 CO2
Kulutus 8,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 341,27 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

5 900 €

TAI

111,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 5 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2614

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Soita ja kysy lisää

Ville Jääskeläinen

Myynti

050 470 5978

ville.jaaskelainen@saka.fi

Miikka Tähtinen

Myynti

050 569 3540

miikka.tahtinen@saka.fi

Mikko Niemi

Myynti

050 470 0941

mikko.niemi@saka.fi

Eero Parhiala

Myynti

050 411 8540

eero.parhiala@saka.fi

Hannes Niinimäki

Myynti

050 470 0961

hannes.niinimaki@saka.fi

Joona Karevaara

Myynti

050 470 1498

joona.karevaara@saka.fi

Arttu Haapanen

Myynti

050 470 1898

arttu.haapanen@saka.fi

Paulos Puro

Myynti

050 470 1874

paulos.puro@saka.fi

Joel Manninen

Myyntipäällikkö

040 767 5077

joel.manninen@saka.fi