MERCEDES-BENZ GLK 350 CDI 4Matic A Sport

** Navi / Panorama / Xenon-ajovalot / Tutkat / Puolinahkasisusta **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroESP-9247
Vuosimalli2010
Kilometrilukema142000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiEspoo
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu-
Moottoritilavuus 2987
Väri Harmaa
Teho 165 kW / 224 hv
Päästöt 208 CO2
Kulutus 7,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 834,76 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

23 490 €

TAI

426,00 €/kk

+ toimistokulut 199 €

Yhteensä 23 689 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Elias Laurila

Myynti

040 767 5012

elias.laurila@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi

Sami Paananen

Myynti

050 472 0830

sami.paananen@saka.fi

Henri Intke

Myynti

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Jere Lehtola

Myynti

050 478 1292

jere.lehtola@saka.fi

Jussi Salminen

Myynti

050 478 0391

jussi.salminen@saka.fi

Akseli Kilpeläinen

Myynti

050 344 0248

akseli.kilpelainen@saka.fi

Juho Nissilä

Myyntipäällikkö

040 767 5018

juho.nissila@saka.fi