VOLVO V90 D5 AWD Inscription aut

** Webasto / Driver Support / KeyLessGo / Navigointi / LED-valot / Ratinlämmitin / Sähköluukku / Vetokoukku **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroOU-1478
Vuosimalli2017
Kilometrilukema125000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiOulu
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu-
Moottoritilavuus 1969
Väri Valkoinen
Teho 173 kW / 235 hv
Päästöt 129 CO2
Kulutus 4,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 677,07 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

41 700 €

TAI

630,00 €/kk

+ toimistokulut 199 €

Yhteensä 41 899 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Marko Sikala

Automyynti

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Lauri Hautakoski

Myynti

050 470 5271

lauri.hautakoski@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi

Antti-Jussi Poukkula

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 349 5054

antti-jussi.poukkula@saka.fi

Jani Seppälä

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 463 8015

jani.seppala@saka.fi