LEXUS IS 220d S Sport

** Suomi-auto / Webasto / Muistipenkit/ Tutkat / KeyLessGo **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroBRY-687
Vuosimalli2010
Kilometrilukema168000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiKonala
VaihteistoManuaali
VetotapaTakaveto
Katsastettu14.01.2019
Moottoritilavuus 2231
Väri Hopea
Teho 130 kW / 177 hv
Päästöt 179 CO2
Kulutus 6,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 696,06 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

11 390 €

TAI

210,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 11 519 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2607

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Tuomas Yrjänä

Myynti

050 340 1209

tuomas.yrjana@saka.fi

Juhana Jurvelin

Myynti

050 307 6705

juhana.jurvelin@saka.fi

Eero Airas

Myynti

040 767 5001

eero.airas@saka.fi

Miika Tölli

Automyynti

050 590 9931

miika.tolli@saka.fi

Jeremias Jaakkola

Myynti

050 351 6145

jeremias.jaakkola@saka.fi

Jesse Viuhko

Myynti

050 430 8238

jesse.viuhko@saka.fi

Sakarias Pikkuaho

Myynti

050 300 9690

sakarias.pikkuaho@saka.fi

Tuukka Rantala

Myynti

050 476 7246

tuukka.rantala@saka.fi

Panu Koivumäki

Myyntipäällikkö

040 767 5060

panu.koivumaki@saka.fi