HONDA CIVIC Tourer 1, 8i Elegance Plus AT

** Suomi-auto / Navigaattori / Peruutuskamera / Merkkihuollettu **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroINN-251
Vuosimalli2017
Kilometrilukema73000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiLempäälä
VaihteistoAutomaatti
Moottoritilavuus 1798
Väri Sininen
Teho 105 kW / 139 hv
Päästöt 155 CO2
Kulutus 6,6 l/100 km
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

17 400 €

TAI

266,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 17 529 €

Varaa auto

Varaa koeajo

Soita ja kysy lisää 020 703 2614

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Miikka Tähtinen

Myynti

050 569 3540

miikka.tahtinen@saka.fi

Mikko Niemi

Myynti

050 470 0941

mikko.niemi@saka.fi

Aadolf Alakärppä

Myynti - Myymälävastaava

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Annette Tallberg

Myynti

050 470 0961

annette.tallberg@saka.fi

Joona Ingelin

Myynti

050 452 7551

joona.ingelin@saka.fi

Paulos Puro

Myynti

050 470 1874

paulos.puro@saka.fi

Julius Jalonen

Automyynti

050 470 1498

julius.jalonen@saka.fi

Joona Tiainen

Myyntipäällikkö

050 515 1265

joona.tiainen@saka.fi