TOYOTA YARIS 1, 0 VVT-i Life 5ov

** Merkkihuollettu / Suomiauto / Aux/Usb -in / Lohkolämmitin & sisäpistoke **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroTZK-943
Vuosimalli2015
Kilometrilukema203000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiOulu
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu30.08.2019
Moottoritilavuus 998
Väri Valkoinen
Teho 51 kW / 69 hv
Päästöt 99 CO2
Kulutus 4,3 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 162,06 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

7 900 €

TAI

115,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 8 029 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Lauri Hautakoski

Myynti

050 470 5271

lauri.hautakoski@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Marko Sikala

Myyntipäällikkö

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Antti-Jussi Poukkula

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 349 5054

antti-jussi.poukkula@saka.fi

Jani Seppälä

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 463 8015

jani.seppala@saka.fi