AUDI A4 Sedan 1, 8 TFSI 118 kW quattro

** Juuri huollettu / Suomi-auto / Neliveto / Xenon / Cruise **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroIML-851
Vuosimalli2011
Kilometrilukema118000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiKonala
VaihteistoManuaali
Moottoritilavuus 1798
Väri Harmaa
Teho 118 kW / 160 hv
Päästöt 176 CO2
Kulutus 7,6 l/100 km
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

13 800 €

TAI

217,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 13 929 €

Varaa auto

Tilaa kotiintoimitus

Varaa koeajo

Soita ja kysy lisää 020 703 2607

Ota yhteyttä Whatsappilla

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Eero Airas

Myynti

040 767 5001

eero.airas@saka.fi

Miika Tölli

Automyynti

050 590 9931

miika.tolli@saka.fi

Tuukka Rantala

Myynti

050 476 7246

tuukka.rantala@saka.fi

Jesse Viuhko

Myynti

050 430 8238

jesse.viuhko@saka.fi

Tuomas Yrjänä

Myynti

050 340 1209

tuomas.yrjana@saka.fi

Jeremias Jaakkola

Myynti

050 351 6145

jeremias.jaakkola@saka.fi

Sakarias Pikkuaho

Myynti

050 300 9690

sakarias.pikkuaho@saka.fi

Panu Koivumäki

Myyntipäällikkö

040 767 5060

panu.koivumaki@saka.fi

Jukka Keskinen

Myynti

04578841154

jukka.keskinen@saka.fi