MERCEDES-BENZ E 220 d T A Business 9G-Tronic

** Comand Navi / Katveavustin / Kamera / Pysäköintitutkat / Urheiluistuimet / Puolinahkasisusta **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroLEM-4703
Vuosimalli2017
Kilometrilukema70000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiLempäälä
VaihteistoAutomaatti
Moottoritilavuus 1950
Väri Polar White
Teho 143 kW / 194 hv
Päästöt 109 CO2
Kulutus 4,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

36 890 €

TAI

558,00 €/kk

+ toimistokulut 199 €

Yhteensä 37 089 €

Varaa auto

Tilaa kotiintoimitus

Varaa koeajo

Soita ja kysy lisää 020 703 2614

Ota yhteyttä Whatsappilla

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Miikka Tähtinen

Myynti

050 569 3540

miikka.tahtinen@saka.fi

Mikko Niemi

Myynti

050 470 0941

mikko.niemi@saka.fi

Aadolf Alakärppä

Myynti - Myymälävastaava

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Joona Ingelin

Myynti

050 452 7551

joona.ingelin@saka.fi

Paulos Puro

Myynti

050 470 1874

paulos.puro@saka.fi

Julius Jalonen

Automyynti

050 470 1498

julius.jalonen@saka.fi

Joona Rihkola

Automyynti

045 788 41271

joona.rihkola@saka.fi

Atte Ahlstedt

Automyynti

045 788 41272

atte.ahlstedt@saka.fi

Joona Tiainen

Myyntipäällikkö

050 515 1265

joona.tiainen@saka.fi