VOLVO V40 D2 Business aut

** Webasto / CitySafety / BT handsfree & media / Kaarrevalot / Huoltokirja / Suomi-auto **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroMLR-468
Vuosimalli2014
Kilometrilukema100000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiOulu
VaihteistoAutomaatti
Moottoritilavuus 1560
Väri Harmaa
Teho 84 kW / 114 hv
Päästöt 102 CO2
Kulutus 3,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

14 890 €

TAI

220,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 15 019 €

Varaa auto

Tilaa kotiintoimitus

Varaa koeajo

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Ota yhteyttä Whatsappilla

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Lauri Hautakoski

Myynti

050 470 5271

lauri.hautakoski@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Matias Vuorma

Myynti

045 788 41227

matias.vuorma@saka.fi

Juho Kurtti

Myynti

045 7884 1337

juho.kurtti@saka.fi

Marko Sikala

Myyntipäällikkö

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Jani Seppälä

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 463 8015

jani.seppala@saka.fi

Antti-Jussi Poukkula

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 349 5054

antti-jussi.poukkula@saka.fi