FORD MONDEO 2, 0 TDCi 180hv PowerShift Titanium Business 5D AWD

** 1-om Suomiauto / ACC / Webasto / Panorama / Kamera / Kaistavahti / Alletaittuva koukku **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroCKC-306
Vuosimalli2016
Kilometrilukema84000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiKouvola
VaihteistoAutomaatti
Moottoritilavuus 1997
Väri Musta
Teho 132 kW / 179 hv
Päästöt 134 CO2
Kulutus 5,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

24 700 €

TAI

375,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 24 829 €

Varaa auto

Tilaa kotiintoimitus

Varaa koeajo

Soita ja kysy lisää 020 703 2619

Ota yhteyttä Whatsappilla

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Pekka Gunnar

Myynti

050 310 3836

pekka.gunnar@saka.fi

Paavo Heiskala

Myynti

050 521 9181

paavo.heiskala@saka.fi

Pauli Pajaskoski

Myynti

050 462 2773

pauli.pajaskoski@saka.fi

Lauri Talvala

Automyynti

045 788 41254

lauri.talvala@saka.fi

Jermu Lampinen

Automyynti

045 788 41320

jermu.lampinen@saka.fi

Pyry Kangasperko

Myyntipäällikkö

050 467 0720

pyry.kangasperko@saka.fi