MERCEDES-BENZ C 180 BlueTec

** Suomi-auto / Webasto / Navi / HUD / BLIS / Kaistavahti / Koukku **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroFLR-276
Vuosimalli2015
Kilometrilukema187000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiJyväskylä
VaihteistoManuaali
Moottoritilavuus 1598
Väri Musta
Teho 85 kW / 116 hv
Päästöt 101 CO2
Kulutus 3,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

17 490 €

TAI

247,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 17 619 €

Varaa auto

Tilaa kotiintoimitus

Varaa koeajo

Soita ja kysy lisää 020 703 2612

Ota yhteyttä Whatsappilla

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Markus Limma

Myynti

050 505 8841

markus.limma@saka.fi

Jeppe Limma

Myynti

050 448 7969

jeppe.limma@saka.fi

Sebastian Hammar

Myynti

045 788 41177

sebastian.hammar@saka.fi

Sakari Limma

Myynti

045 788 41187

sakari.limma@saka.fi

Juho Vanhatalo

Myynti

050 412 8880

juho.vanhatalo@saka.fi

Jukka Salmela

Myyntipäällikkö

050 351 6027

jukka.salmela@saka.fi

Aleksi Tulonen

Myynti

0504499496

aleksi.tulonen@saka.fi