AUDI A3 Sportback Business Sport 1, 4 TFSI 90 kW

** Suomi-auto / Sporttipenkit / Xenon / Koukku / Cruise / Tutka **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroBRJ-567
Vuosimalli2014
Kilometrilukema108000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiKonala
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu24.07.2018
Moottoritilavuus 1395
Väri Musta
Teho 90 kW / 122 hv
Päästöt 123 CO2
Kulutus 5,3 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 187,97 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

16 800 €

TAI

238,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 16 929 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2607

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Juhana Jurvelin

Myynti

050 307 6705

juhana.jurvelin@saka.fi

Eero Airas

Myynti

040 767 5001

eero.airas@saka.fi

Miika Tölli

Automyynti

050 590 9931

miika.tolli@saka.fi

Jeremias Jaakkola

Myynti

050 351 6145

jeremias.jaakkola@saka.fi

Jesse Viuhko

Myynti

050 430 8238

jesse.viuhko@saka.fi

Sakarias Pikkuaho

Myynti

050 300 9690

sakarias.pikkuaho@saka.fi

Tuukka Rantala

Myynti

050 476 7246

tuukka.rantala@saka.fi

Panu Koivumäki

Myyntipäällikkö

040 767 5060

panu.koivumaki@saka.fi