AUDI A4

Avant 2, 0 TDI DPF multitronic ** Cruise / Tutkat / Lohko+sisäp. / Koukku **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroTXY-102
Vuosimalli2010
Kilometrilukema360000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiKonala
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu11.09.2018
Moottoritilavuus 1968
Väri Musta
Teho 105 kW / 143 hv
Päästöt 155 CO2
Kulutus 5,9 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 674,52 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

6 890 €

TAI

129,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 6 989 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2607

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Eero Airas

Myynti

040 767 5001

eero.airas@saka.fi

Sakarias Pikkuaho

Myynti

050 300 9690

sakarias.pikkuaho@saka.fi

Tuukka Rantala

Myynti

050 476 7246

tuukka.rantala@saka.fi

Jeremias Jaakkola

Myynti

050 351 6145

jeremias.jaakkola@saka.fi

Juhana Jurvelin

Myynti

050 307 6705

juhana.jurvelin@saka.fi

Jesse Viuhko

Myynti

050 430 8238

jesse.viuhko@saka.fi

Panu Koivumäki

Myyntipäällikkö

040 767 5060

panu.koivumaki@saka.fi

Miika Tölli

Automyynti

050 590 9931

miika.tolli@saka.fi