FORD GRAND C-MAX 1, 6 150 hv EcoBoost Trend M6 5-ovinen

** 7-paikkainen / Suomi-auto / Peruutustutkat / Sähköluukku / Cruise **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroEVI-595
Vuosimalli2011
Kilometrilukema143000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiLempäälä
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu11.07.2018
Moottoritilavuus 1596
Väri Sininen
Teho 110 kW / 150 hv
Päästöt 159 CO2
Kulutus 6,9 l/100 km
Henkilömäärä 7
Vuotuinen ajoneuvovero 239,44 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

9 900 €

TAI

183,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 10 029 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2614

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Miikka Tähtinen

Myynti

050 569 3540

miikka.tahtinen@saka.fi

Mikko Niemi

Myynti

050 470 0941

mikko.niemi@saka.fi

Aadolf Alakärppä

Myynti - Myymälävastaava

050 431 2650

aadolf.alakarppa@saka.fi

Annette Tallberg

Myynti

050 470 0961

annette.tallberg@saka.fi

Joona Ingelin

Myynti

050 452 7551

joona.ingelin@saka.fi

Paulos Puro

Myynti

050 470 1874

paulos.puro@saka.fi

Julius Jalonen

Automyynti

050 470 1498

julius.jalonen@saka.fi

Joona Tiainen

Myyntipäällikkö

050 515 1265

joona.tiainen@saka.fi