SKODA OCTAVIA

Combi 1, 8 TSI 4x4 Elegance DSG Autom. ** Juuri tullut / Suomiauto / Skoda ajoturva / Adapt.ajovalot / TPMS **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroBRJ-426
Vuosimalli2013
Kilometrilukema136000 km
PolttoaineBensiini
SijaintiOulu
VaihteistoAutomaatti
VetotapaNeliveto
Katsastettu03.10.2018
Moottoritilavuus 1798
Väri Sininen
Teho 132 kW / 179 hv
Päästöt 156 CO2
Kulutus 6,7 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 234,33 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

19 900 €

TAI

291,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 19 999 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Lauri Hautakoski

Myynti

050 470 5271

lauri.hautakoski@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Marko Sikala

Myyntipäällikön sijainen

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Jere Karjula

Myynti

050 599 1012

jere.karjula@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Antti-Jussi Poukkula

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 349 5054

antti-jussi.poukkula@saka.fi

Jani Seppälä

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 463 8015

jani.seppala@saka.fi