SKODA SUPERB

Combi 2, 0 TDI CR 170 Elegance DSG Autom ** Suomi-auto / Webasto / Sähköpenkit muistilla / Xenonit / Nahka-alcantara **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroFJT-822
Vuosimalli2010
Kilometrilukema223000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiEspoo
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu25.04.2019
Moottoritilavuus 1968
Väri Ruskea (beige)
Teho 125 kW / 170 hv
Päästöt 162 CO2
Kulutus 6,2 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 686,20 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

8 890 €

TAI

165,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 8 989 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2615

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Henri Intke

Myyntipäällikön sijainen

050 471 5190

henri.intke@saka.fi

Jere Lehtola

Myynti

050 478 1292

jere.lehtola@saka.fi

Jussi Salminen

Myynti

050 478 0391

jussi.salminen@saka.fi

Jere Rantanen

Myynti

050 477 7728

jere.rantanen@saka.fi

Johan Okkonen

Myynti

050 571 2029

johan.okkonen@saka.fi

Jimi Etula

Myynti

050 471 5329

jimi.etula@saka.fi

Daniel Puolitaival

Myynti

050 471 5016

daniel.puolitaival@saka.fi