VOLKSWAGEN GOLF

Variant GTD 2, 0 TDI 135 kW (184 hv) DSG-automaatti ** Todella Hieno / Adapt. Cruise / Led / Sporttipenkit / Webasto / Navi **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroOUT-210
Vuosimalli2016
Kilometrilukema95000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiKonala
VaihteistoAutomaatti
VetotapaEtuveto
Katsastettu25.04.2019
Moottoritilavuus 1968
Väri Harmaa
Teho 135 kW / 184 hv
Päästöt 125 CO2
Kulutus 4,8 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 611,74 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

23 490 €

TAI

356,00 €/kk

+ toimistokulut 99 €

Yhteensä 23 589 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2607

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Eero Airas

Myynti

040 767 5001

eero.airas@saka.fi

Sakarias Pikkuaho

Myynti

050 300 9690

sakarias.pikkuaho@saka.fi

Tuukka Rantala

Myynti

050 476 7246

tuukka.rantala@saka.fi

Jeremias Jaakkola

Myynti

050 351 6145

jeremias.jaakkola@saka.fi

Juhana Jurvelin

Myynti

050 307 6705

juhana.jurvelin@saka.fi

Jesse Viuhko

Myynti

050 430 8238

jesse.viuhko@saka.fi

Panu Koivumäki

Myyntipäällikkö

040 767 5060

panu.koivumaki@saka.fi

Miika Tölli

Automyynti

050 590 9931

miika.tolli@saka.fi