VOLKSWAGEN GOLF

Comfortline 1, 6 TDI 77 kW (105 hv) BlueMotion Technology 4-ovinen ** 1om-Suomiauto / Webasto kaukosäädöllä / ParkPilot / Start/Stop / Bt Handsfree & media **

Näytä kaikki kuvat

RekisterinumeroTZP-124
Vuosimalli2015
Kilometrilukema152000 km
PolttoaineDiesel
SijaintiOulu
VaihteistoManuaali
VetotapaEtuveto
Katsastettu11.01.2018
Moottoritilavuus 1598
Väri Sininen
Teho 77 kW / 105 hv
Päästöt 99 CO2
Kulutus 3,8 l/100 km
Henkilömäärä 5
Vuotuinen ajoneuvovero 543,49 €
Näytä tarkemmat tiedot ja varusteet

12 700 €

TAI

196,00 €/kk

+ toimistokulut 129 €

Yhteensä 12 829 €

Varaa auto

Soita ja kysy lisää 020 703 2601

Rahoituslaskuri

Kuukausierä:

Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen.

Saat alustavan päätöksen heti.
Näytä rahoituksen tiedot

Kiinnostuitko tästä autosta?


Jaa auton ilmoitus somessa tai lähetä linkki sähköpostilla

Niko Romppainen

Myynti

050 565 0525

niko.romppainen@saka.fi

Marko Sikala

Automyynti

050 415 6190

marko.sikala@saka.fi

Eemil Poukkula

Myynti

050 572 3425

eemil.poukkula@saka.fi

Lauri Hautakoski

Myynti

050 470 5271

lauri.hautakoski@saka.fi

Eetu Sippola

Myynti

050 338 9813

eetu.sippola@saka.fi

Pentti Ainasoja

Myynti

050 470 9363

pentti.ainasoja@saka.fi

Niklas Sarajärvi

Myynti

050 564 6340

niklas.sarajarvi@saka.fi

Johannes Timlin

Myynti

040 767 5071

johannes.timlin@saka.fi

Harri Poukkula

Myyntipäällikkö

040 767 5063

harri.poukkula@saka.fi

Antti-Jussi Poukkula

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 349 5054

antti-jussi.poukkula@saka.fi

Jani Seppälä

Osto, kuluttaja-asiakkaat

050 463 8015

jani.seppala@saka.fi