Vantaa

Suomen Autokauppa Oy
Vantaa

Virkatie 7
01510, Vantaa

Puhelin: 020 703 2603
Soitettaessa kiinteän puhelunverkon liittymästä: 8,28 snt/puhelu + 8,76 snt/min
Matkaviestiverkon liittymästä: 8,28 snt/puhelu + 23,1 snt/min

Ma-Pe 10 - 18
La 10 - 15
Su suljettu

Näytä toimipisteen vaihtoautot

Soita ja kysy lisää

Juho Myllykoski

Myynti

050 359 4460

juho.myllykoski@saka.fi

Eerik Saartoala

Myynti

050 341 7521

eerik.saartoala@saka.fi

Tomi Limma

Myynti

040 767 5064

tomi.limma@saka.fi

Salminen Jussi

Myynti

0504780391

jussi.salminen@saka.fi

Milad Amiri

Myynti

0505543203

milad.amiri@saka.fi

Antti Laine

Myyntipäällikkö

040 767 5016

antti.laine@saka.fi

SAKA Toimipisteet

Muut yhteystiedot