Jyväskylä

Suomen Autokauppa Oy
Jyväskylä

Ahjokatu 1
40320, Jyväskylä

Puhelin: 020 703 2612
Soitettaessa kiinteän puhelunverkon liittymästä: 8,28 snt/puhelu + 8,76 snt/min
Matkaviestiverkon liittymästä: 8,28 snt/puhelu + 23,1 snt/min

Ma-Pe 10 - 18
La 10 - 15
Su suljettu

Näytä toimipisteen vaihtoautot

Soita ja kysy lisää

Markus Limma

Myynti

050 505 8841

markus.limma@saka.fi

Jeppe Limma

Myynti

050 448 7969

jeppe.limma@saka.fi

Sebastian Hammar

Myynti

045 788 41177

sebastian.hammar@saka.fi

Sakari Limma

Myynti

045 788 41187

sakari.limma@saka.fi

Juho Vanhatalo

Myynti

050 412 8880

juho.vanhatalo@saka.fi

Jukka Salmela

Myyntipäällikkö

050 351 6027

jukka.salmela@saka.fi

Aleksi Tulonen

Myynti

0504499496

aleksi.tulonen@saka.fi

SAKA Toimipisteet

Muut yhteystiedot